Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Niepubliczne Przedszkole Językowe w Lubaniu

Nasze sukcesy

Sukcesy

W roku 2015 Akademia Malucha zdobyła tytuł "Bezpiecznego Przedszkola" w Ogólnopolskim Konkursie "Bezpieczne dziecko - Bezpieczne przedszkole". To bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ zapewnianie dzieciom bezpieczeństwa jest priorytetowym założeniem funkcjonowania naszej placówki. Mali Akademicy każdego dnia otaczani są atmosferą bezpieczeństwa, zaufania, przyjaźni i szacunku. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu całej społeczności przedszkolnej udało nam się zrealizować poszczególne etapy konkursu i uzyskać upragniony tytuł :)

bezpieczne przedszkole

Od początku istnienia placówki kierujemy się myślą, że dziecko to największy i najcenniejszy skarb, że każde posiada twórczy potencjał i wielkie możliwości rozwojowe. My postawiliśmy sobie za cel rozpoznawać i rozwijać zainteresowania, zdolności i talenty. Doskonałym odzwierciedleniem tych działań jest zdobycie tytułu "Przedszkole Talentów" w Ogólnopolskim Konkursie. Co roku organizujemy Festiwal Talentów, aby móc pochwalić się talentami i osiągnięciami naszych podopiecznych. :) :) 

przedszkole talentów

W Akademii Malucha "zabawa to podstawa!". Idąc tym założeniem nasi mali Akademicy co roku uczestniczą w tak radosnych przedsięwzięciach jak Dzień Marchewki, Dzień Dyni czy też Święto Pluszowego Misia. Biorą również udział w radosnych projektach przygotowań do Świąt Wielkanocnych i Świąt Bożego Narodzenia. "Życie na wesoło" sprawiło, że w tym roku udało nam się zdobyć tytuł "Radosnego Przedszkola" w Ogólnopolskim Konkursie.

radosne przedszkole

W roku 2016 staliśmy się również "Wiarygodnym przedszkolem". W realizowanym projekcie byliśmy oceniani pod względem bezpieczeństwa, organizacji zajęć, wyposażenia, uczestnictwa w programach zewnętrznych itp. Z uzyskania tego tytułu jesteśmy naprawdę dumni, ponieważ tylko nieliczni mogą go zdobyć. Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem strony www.wiarygodna-szkola.pl 

wiarygodne przedszkole

 

Akademia Malucha w 2016 r. pozytywnie przeszła badanie "telefonu tajemniczego klienta". Spośród setek innych placówek zostaliśmy wybrani do badania, które potwierdziło, że charakteryzujemy się najwyższą jakością obsługi klienta oraz profesjonalną wiedzą z zakresu edukacji i wychowania przedszkolnego. Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem www.telefontajemniczegoklienta.pl

telefon wiarygodnego klienta

W 2015 r. Akademia Malucha otrzymała wyróżnienie w konkursie dla beneficjentów Regionalnego Programu dla Województwa Dolnośląskiego "Dolnośląski Lider RPO". Warto zwrócić uwagę, że to właśnie dzięki wsparciu z projektu "Fundusze Europejskie - Programy Regionalne" udało nam się zaistnieć i realizować coraz to nowsze, akademickie cele :)

lider

W roku 2017 Akademia Malucha zdobyła tytuł "Zaczytanego Przedszkola" w Ogólnopolskim Konkursie. Tytuł niezwykle ważny, którego nadanie sprawiło nam wiele radości i satysfakcji. Od lat z powodzeniem realizujemy nasz autorski projekt "Akademicy Czytelnicy", który właśnie w tym roku przyczynił się do zdobycia tytułu "Zaczytanego Przedszkola". Udział w konkursie został zorganizowany w ramach realizacji jednego z głównych kierunków polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2016/2017 - upowszechnianie czytelnictwa i rozwijanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci i młodzieży.

zaczytane przedszkole

W roku 2017 Akademia Malucha zdobyła również tytuł "Na sportowo jest zdrowo - przedszkolny program wychowania zdrowotnego" w Ogólnopolskim Konkursie. Tytuł zdobyty dzięki realizacji autorskiego projektu przedszkola "W Akademii Malucha żyjemy bezpiecznie i zdrowo na sportowo". Jednym z głównych założeń i działań podejmowanych w naszej placówce jest szerzenie świadomości zdrowotnej wśród dzieci. Zdrowe odżywianie, uprawianie sportu, profilaktyczne badania to tylko niektóre działania, które pozwalają nam na bycie "zdrowym i wysportowanym przedszkolem"." :)

na sportowo zdrowo

W roku 2019 Akademia Malucha otrzymała Ceryfikat "Bezpieczna Placówka Oświatowa", który stanowi wyraz uznania wobec wieloletniej bezwypadkowej działalności, jak również skuteczności działań na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa dzieci na swoim terenie oraz w bezpośrednim otoczeniu. Uzyskanie Certyfikatu to nie tylko forma wyróżnienia, ale także zobowiązanie na przyszłość do dalszych starań nad zapewnieniem swoim podopiecznym bezpiecznych warunków nauki.