^Powrót do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Kadra

DYREKTOR - Pani Renata Jęczmionek posiada wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym. Wieloletni doświadczony nauczyciel, doradca metodyczny, dyrektor szkoły podstawowej w latach 2005 - 2010 pracujący z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym i szkolnym. Wiedza merytoryczna i pedagogiczna, doświadczenie zawodowe, zdolności i predyspozycje dyrektora wykorzystane są w prowadzeniu przedszkola.

Kocha dzieci, muzykę i kwiaty. Wymaga wiele od siebie i pozostałych pracowników. W myśl zasady „Jakość zależy ode mnie” dąży do tego, by Akademia Malucha była placówką na miarę XXI wieku spełniającą oczekiwania Rodziców, Dzieci, Władz samorządowych i lokalnych.

 

NAUCZYCIELE:

 

   

Pani Danuta Furmańska
nauczyciel prowadzący grupę


Jest absolwentką Studium Wychowania Przedszkolnego w Lubomierzu, posiada ponad 20 letni staż pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.
Pani Danusia jest osobą opiekuńczą, wrażliwą i troskliwą w pracy z dziećmi. Interesuję się muzyką stąd też prowadzi w przedszkolu indywidualne zajęcia gry na instrumencie w starszych grupach.

Pani Joanna Szkudlarek
nauczyciel prowadzący grupę


Wieloletni nauczyciel posiadający ogromne doświadczenie w pracy z małym dzieckiem. Uwielbia czytać książki i szydełkować. :) Cechuje ją ogromne zamiłowanie do zajęć plastycznych, muzycznych oraz teatralnych. Organizacja przedstawienia to dla niej sama przyjemność! Z "otwartym sercem" podchodzi do każdego wychowanka.

Pani Bogusława Socha
nauczyciel prowadzący grupę


Jest wieloletnim nauczycielem i pedagogiem pracującym z dziećmi. Interesuje się literaturą i muzyką. Gra na gitarze i keybordzie. Dzięki swoim zdolnościom tworzy bardzo ciekawe scenariusze przedstawień teatralnych, które z pasją realizuje w pracy dydaktycznej. Cechuje ją pogodne i indywidualne podejście do dziecka. Jest otwarta na nowe pomysły, nie boi się zmian i wyzwań, jakie stawia jej praca w przedszkolu.

Pani Dorota Męczywór
nauczyciel prowadzący grupę


Posiada wykształcenie pedagogiczne z zakresu edukacji wczesnoszkolnej
i wychowania przedszkolnego. Wspaniałe pomysły i uśmiech Pani Dorotki sprawiają że dzieci zawsze są chętne do wspólnych zabaw przez nią organizowanych.

Pani Anna Urbańska
nauczyciel prowadzący grupę

Posiada wykształcenie wyższe magisterskie o specjalności pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna. Jest osobą otwartą i pełną energii. Swoim ciepłem i pogodą ducha przyciąga swoich podopiecznych dając im poczucie bezpieczeństwa i pewności. Szybko nawiązuje bardzo dobry kontakt z dziećmi, dla których jest miła i sympatyczna a zarazem wymagająca i konsekwentna.

Pani Ewa Pakuła
nauczyciel prowadzący grupę

Posiada wykształcenie wyższe magisterskie o specjalności zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Wyróżnia się wspaniałym kontaktem z dziećmi. Doskonale wyczuwa ich potrzeby, przez co potrafi pozytywnie motywować ich zarówno do wspólnej zabawy jak i pracy podczas zajęć. Cechuje ją spokój, cierpliwość oraz dokładność.

 

Pani Aleksandra Rozwód
nauczyciel prowadzący grupę

Posiada wykształcenie wyższe magisterskie o specjalności opiekuńczo-wychowawczej z elementami pomocy społecznej oraz wychowanie przedszkolne z elementami logopedii. Prowadzi zajęcia z języka niemieckiego w starszych grupach przedszkolnych.

 

 

 

Pani Klaudia Sajkowska
nauczyciel wspierający

Posiada wykształcenie wyższe z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego z opieką nad dzieckiem. Prowadzi zajęcia komputerowe oraz zajęcia z języka angielskiego w starszych grupach przedszkolnych.

 

Pani Anna Golba
nauczyciel wspierający

Posiada wykształcenie wyższe z zakresu pedagogiki opiekuńczej z terapią. Jest osobą spokojną i bardzo odpowiedzialną. Lubi czytać książki. :) Jest utalentowana muzycznie, doskonale zna język angielski, co z pewnością pomaga w prowadzeniu ciekawych zajęć popołudniowych. Pani Ania jako nauczyciel wspierający zaspokaja potrzeby opiekuńczo - wychowacze młodszych dzieci. Jest "bratnią duszą" każdego małego Akademika.

SPECJALIŚCI  I INSTRUKTORZY:

Pani Marzena Drzazga
logopeda.

  Pani Beata Kurant
fizjoterapeuta.
Pani Anna Król
nauczyciel rytmiki.
Pani Marta Klapetek
instruktor jogi.

 

POZOSTALI PRACOWNICY:

Pani Dorota Zygarlińska
pomoc nauczyciela.

 

Pani Marta Mrozik
pomoc nauczyciela.
Pani Dorota Rolik
kucharka.
Pani Krystyna Kozłowska
kucharka.
 

 

Pani Izabela Banach - Skraba
pracownik biurowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2015. Niepubliczne Prywatne Przedszkole Językowe Akademia Malucha w Lubaniu. Rights Reserved.

Film promocyjny

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y