^Powrót do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Kadra

DYREKTOR - Pani Renata Trendewicz posiada wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym. Wieloletni doświadczony nauczyciel, doradca metodyczny, dyrektor szkoły podstawowej w latach 2005 - 2010 pracujący z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym i szkolnym. Wiedza merytoryczna i pedagogiczna, doświadczenie zawodowe, zdolności i predyspozycje dyrektora wykorzystane są w prowadzeniu przedszkola.

Kocha dzieci, muzykę i kwiaty. Wymaga wiele od siebie i pozostałych pracowników. W myśl zasady „Jakość zależy ode mnie” dąży do tego, by Akademia Malucha była placówką na miarę XXI wieku spełniającą oczekiwania Rodziców, Dzieci, Władz samorządowych i lokalnych.

 

NAUCZYCIELE:

 

   

Pani Danuta Furmańska
nauczyciel prowadzący grupę


Jest absolwentką Studium Wychowania Przedszkolnego w Lubomierzu, posiada ponad 20 letni staż pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Pani Danusia jest osobą opiekuńczą, wrażliwą i troskliwą w pracy z dziećmi. Interesuję się muzyką stąd też prowadzi w przedszkolu indywidualne zajęcia gry na instrumencie w starszych grupach.

Pani Dorota Rąpała
nauczyciel prowadzący grupę


Jest absolwentką Studium Wychowania Przedszkolnego w Lubomierzu. Ukończyła studia z pedagogiki opiekuńczej oraz studia podyplomowe z zakresu tyflopedagogiki i wczesnego, wieloaspektowego wspomagania rozwoju dziecka. Jest osobą otwartą, ciepłą i wrażliwą na potrzeby swoich podopiecznych. Każdego dnia zaraża swoim optymizmem i radością. Jednocześnie w swojej działalności dydaktyczno-wychowawczej jest wymagająca oraz konsekwentna, co sprawia, że prowadzi ciekawe i zorganizowane zajęcia.

Pani Dorota Męczywór
nauczyciel prowadzący grupę


Posiada wykształcenie pedagogiczne z zakresu edukacji wczesnoszkolnej
i wychowania przedszkolnego. Wspaniałe pomysły i uśmiech Pani Dorotki sprawiają że dzieci zawsze są chętne do wspólnych zabaw przez nią organizowanych.

Pani Anna Rogowska
nauczyciel prowadzący grupę

 

Posiada wykształcenie wyższe magisterskie o specjalności pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna. Jest osobą otwartą i pełną energii. Swoim ciepłem i pogodą ducha przyciąga swoich podopiecznych dając im poczucie bezpieczeństwa i pewności. Szybko nawiązuje bardzo dobry kontakt z dziećmi, dla których jest miła i sympatyczna a zarazem wymagająca i konsekwentna.

Pani Ewa Pakuła
nauczyciel prowadzący grupę

Posiada wykształcenie wyższe magisterskie o specjalności zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Wyróżnia się wspaniałym kontaktem z dziećmi. Doskonale wyczuwa ich potrzeby, przez co potrafi pozytywnie motywować ich zarówno do wspólnej zabawy jak i pracy podczas zajęć. Cechuje ją spokój, cierpliwość oraz dokładność.

Pani Justyna Mytych
nauczyciel prowadzący grupę

Posiada wykształcenie wyższe magisterskie o specjalności pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Jej osobowość przepełniona jest spokojem i optymizmem. Ma poczucie, że praca z dziećmi to każdego dnia nowe i trudne wyzwanie, z którym bez problemu sobie radzi. Praca z maluchami daje jej dużo satysfakcji a uśmiechnięty akademik jest dla niej prawdziwym motywującym wyzwaniem zawodowym.

 

Pani Aleksandra Rozwód
nauczyciel prowadzący grupę

Posiada wykształcenie wyższe magisterskie o specjalności opiekuńczo-wychowawczej z elementami pomocy społecznej oraz wychowanie przedszkolne z elementami logopedii. Prowadzi najmłodszą grupę przedszkolną oraz zajęcia z języka niemieckiego.

 

Pani Joanna Podkowicz
nauczyciel wspierający

Ukończyła wyższe magisterskie studia pedagogiczne. Codziennie wspiera nauczycieli prowadzących podczas zajęć dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych. Jej kołysanki i czytanki szybciutko usypiają najmłodszych akademików.

 

Pani Klaudia Sajkowska
nauczyciel wspierający

Posiada wykształcenie wyższe z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego z opieką nad dzieckiem. Prowadzi zajęcia komputerowe w starszych grupach przedszkolnych.

 

Pani Izabela Rynkowska-Rębarz
nauczyciel wspierający

Posiada wykształcenie pedagogiczne. Wspiera prace dydaktyczno-wychowawcze nauczycieli w najstarszych grupach. Jest pracowita, dokładna i cierpliwa. Dzięki osobowości przepełnionej spokojem wprowadza do grup ład i porządek. Bardzo łatwo nawiązuje kontakt z innymi dziećmi. Cieszy się ich sympatią i zaufaniem.

SPECJALIŚCI  I INSTRUKTORZY:

Pani Marzena Drzazga
logopeda.

  Pani Beata Kurant
fizjoterapeuta.
Pani Anna Król
nauczyciel rytmiki.
Pani Marta Klapetek
instruktor jogi.

 

POZOSTALI PRACOWNICY:

  Pani Alicja MICHALIK
pomoc nauczyciela.
 
Pani Dorota Zygarlińska
pomoc nauczyciela.

 

Pani Marta Mrozik
pomoc nauczyciela.
Pani Dorota Rolik
kucharka.
Pani Krystyna Kozłowska
kucharka.
Pan Artur Michalik
konserwator.

 

Pani Izabela Banach - Skraba
pracownik biurowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2015. Niepubliczne Prywatne Przedszkole Językowe Akademia Malucha w Lubaniu. Rights Reserved.

Film promocyjny

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y